Din kontakt på Theben

Theben produkter säljs genom parti- och detaljhandel.
Här finner du din kontakperson

Stefan Andren 520x294

Stefan Andrén
Country Manager


Phone +46 10 450 7200
Mobile +46 70 229 9327
stefan.andren@theben.se

 

Dirk Malbeck 520x294

Dirk Malbeck
Sales | Administration | Technical Support


Phone +46 10 450 7200
Mobile +46 70 311 1241
dirk.malbeck@theben.se

Thomas Lind 520x293

Thomas Lind
Sales Manager | Stockholm norr


Phone +46 10 450 7200
Mobile +46 70 522 3386
thomas.lind@theben.se

Kim Tildeberg 520x295

Kim Tildeberg
Sales Manager | Väst/Syd


Phone +46 10 450 7200
Mobile +46 70 229 4892
kim.tildeberg@theben.se

Jan Ekqvist 520x293

Jan Ekqvist 
Sales manager | Stockholm Syd 

Mobile +46 70 310 09 62 
jan.ekqvist@theben.se



Hans Walltin 520x293

Hans Walltin 
Sales manager | KNX – Tutor 

Mobile +46 70 359 93 27 
hans.walltin@theben.se