Din dokumentkorg innehåller 0 dokument
| Driftsspänning KNX | Busspänning, ≤7,5 mA |
| Max. stroke | 8 mm |
| Gångtid | <20 s/mm |
| Montering | Låsande på ventiladaptern |
| Anslutningstyp | 6-polig (längd 1,0 m) |
| Agerande när styrsignalen uteblir | Åker till valbar position |
| Omgivningstemperatur | 5°C ... 50°C |
| Lagringstemperatur | -20°C ... 60°C |
| Mediumtemperaturen | ≤100°C |
| Dimensioner | 50 mm, 82 mm, 65 mm |
| Skyddsklass | III enligt EN 60730-2-14 |
| Skyddstyp | IP 21 |
| Handbok | CHEOPS S KNX (1,6 MB) | |
| KNX databas | ZIP | CHEOPS S KNX (293,4 kB) |
| Komplett KNX-databas KNXprod | ZIP | KNXprod (22,1 MB) |
| Information Notice EU Data Act | Information Notice EU Data Act CHEOPS S KNX-Information Notice EU Data Act (58,7 kB) | |
| CE declaration of conformity | CE Declaration of Conformity CHEOPS S KNX-CE declaration of conformity (291,1 kB) | |
| Datablad | CHEOPS S KNX (481,3 kB) |
Din dokumentkorg innehåller 0 dokument