Din dokumentkorg innehåller 0 dokument
| Driftspänning | 230 V AC |
| Frekvens | 50 - 60 Hz |
| Montering | Inbyggd |
| Stand-by effekt | < 0,5 W |
| Belastning glöd-/halogenlampa | 150 W |
| LED-lampa 2-8 W | 150 W |
| Programmierung per App | |
| Inställning | App |
| Max. ledningslängd | 100 m |
| Omgivningstemperatur | -10°C ... 45°C |
| Manuell | DIMAX 540 plus B (2,0 MB) | |
| Information Notice EU Data Act | Information Notice EU Data Act DIMAX 540 APP B-Information Notice EU Data Act (59,0 kB) | |
| CE declaration of conformity | CE Declaration of Conformity DIMAX 540 APP B-CE declaration of conformity (608,0 kB) | |
| Datablad | DIMAX 540 APP B (209,3 kB) | |
| Flygblad | FLY Världens minsta dimmer Nu blir det riktigt smart DIMAX 540 APP B (471,4 kB) |
Din dokumentkorg innehåller 0 dokument