Din dokumentkorg innehåller 0 dokument
| Driftspänning | 230 V AC, 50 Hz - 60 Hz |
| Frekvens | 50 - 60 Hz |
| Montering | Inbyggd |
| Anslutningstyp | Skruvklämmor |
| Antal kanaler | 1 |
| Belastning glöd-/halogenlampa | 250 W |
| LED-lampa (trailing edge) | 250 W |
| Skyddsklass | II |
| Föregångare | 4941670, DU 1 RF KNX |
| Handbok | Systemhandbuch KNX-RF (890,3 kB) | |
| Handbok | DU 1 RF KNX (1,2 MB) | |
| KNX databas | ZIP | DU 1 RF KNX (179,2 kB) |
| Komplett KNX-databas KNXprod | ZIP | KNXprod (22,1 MB) |
| Information Notice EU Data Act | Information Notice EU Data Act DU 1 S RF KNX-Information Notice EU Data Act (59,0 kB) | |
| CE declaration of conformity | CE Declaration of Conformity DU 1 S RF KNX-CE declaration of conformity (312,4 kB) | |
| Datablad | DU 1 S RF KNX (598,7 kB) |
Din dokumentkorg innehåller 0 dokument