Din dokumentkorg innehåller 0 dokument
| Driftsspänning KNX | Busspänning, <4 mA |
| Montering | Inbyggd |
| Antal kanaler | 1 |
| Kontakttyp | 1 A |
| Typ | Basmodul |
| Omgivningstemperatur | -5°C ... 45°C |
| Skyddstyp | IP 20 |
| Skyddsklass | II |
| Manuell | HU 1 KNX (2,3 MB) | |
| KNX databas | ZIP | HU 1 KNX (174,9 kB) |
| Komplett KNX-databas KNXprod | ZIP | KNXprod (22,1 MB) |
| Information Notice EU Data Act | Information Notice EU Data Act HU 1 KNX-Information Notice EU Data Act (58,6 kB) | |
| CE declaration of conformity | CE Declaration of Conformity HU 1 KNX-CE declaration of conformity (300,3 kB) | |
| Datablad | HU 1 KNX (512,7 kB) |
Din dokumentkorg innehåller 0 dokument