Din dokumentkorg innehåller 0 dokument
| Driftsspänning KNX | Busspänning, <4 mA |
| Driftspänning | 230 V AC, 50 Hz - 60 Hz |
| Frekvens | 50 - 60 Hz |
| Stand-by effekt | <0,4 W |
| Montering | Inbyggd |
| Antal kanaler | 1 |
| Kontakttyp | 1 A |
| Typ | Basmodul |
| Omgivningstemperatur | -5°C ... 45°C |
| Föregångare | 4941640, HU 1 RF KNX |
| Handbok | Systemhandbuch KNX-RF (890,3 kB) | |
| KNX databas | ZIP | HU 1 RF KNX (177,7 kB) |
| Komplett KNX-databas KNXprod | ZIP | KNXprod (22,1 MB) |
| Information Notice EU Data Act | Information Notice EU Data Act HU 1 S RF KNX-Information Notice EU Data Act (58,5 kB) | |
| CE declaration of conformity | CE Declaration of Conformity HU 1 S RF KNX-CE declaration of conformity (364,8 kB) | |
| Datablad | HU 1 S RF KNX (495,0 kB) |
Din dokumentkorg innehåller 0 dokument