Din dokumentkorg innehåller 0 dokument
| Driftspänning | 230 V AC - 240 V AC, 50 Hz - 60 Hz |
| Frekvens | 50 - 60 Hz |
| Stand-by effekt | ~0,4 W |
| Montering | Inbyggd |
| Antal kanaler | 1 |
| Kontakttyp | 5 A |
| Omgivningstemperatur | -5°C ... 45°C |
| Skyddsklass | II |
| Föregångare | 4800650, LUXORliving J1 RF |
Din dokumentkorg innehåller 0 dokument