Din dokumentkorg innehåller 0 dokument
| Driftsspänning KNX | Busspänning, ≤4 mA |
| Montering | Inbyggd |
| Antal kanaler | 1 |
| Kontakttyp | 16 A |
| Belastning glöd-/halogenlampa | 2000 W |
| Belastning halogenlampa | 2000 W |
| Kompaktlysrör | 300 W |
| LED-lampa < 2 W | 50 W |
| LED-lampa 2-8 W | 600 W |
| LED-lampa > 8 W | 600 W |
| Inkopplingsström | max. 740 A / 200 µs |
| Omgivningstemperatur | -5°C ... 45°C |
Din dokumentkorg innehåller 0 dokument