Din dokumentkorg innehåller 0 dokument
| Driftsspänning KNX | Busspannung |
| Driftspänning | 230 V AC - 240 V AC, 50 Hz - 60 Hz |
| Frekvens | 50 - 60 Hz |
| Montering | Inbyggd |
| Anslutningstyp | Skruvklämmor |
| Antal kanaler | 1 |
| Kontakttyp | 5 A |
| Skyddsklass | II |
| Handbok | Systemhandbuch KNX-RF (890,3 kB) | |
| Komplett KNX-databas KNXprod | ZIP | KNXprod (22,1 MB) |
| KNX databas | ZIP | PJ 1 RF KNX-KNX-Database (Single Product) (747,2 kB) |
| Information Notice EU Data Act | Information Notice EU Data Act PJ 1 RF KNX-Information Notice EU Data Act (58,6 kB) | |
| CE declaration of conformity | CE Declaration of Conformity PJ 1 RF KNX-CE declaration of conformity (617,1 kB) | |
| Bedienungsanleitung | PJ 1 RF KNX-Operating instructions (2,6 MB) | |
| Datablad | PJ 1 RF KNX (660,3 kB) |
Din dokumentkorg innehåller 0 dokument