Din dokumentkorg innehåller 0 dokument
| Driftsspänning KNX | Busspänning, <4 mA |
| Montering | Inbyggd |
| Anslutningstyp | Skruvklämmor | Bussanslutning: KNX Busklämmor |
| Antal kanaler | 1 |
| Kontakttyp | 16 A |
| Belastning glöd-/halogenlampa | 2000 W |
| Kompaktlysrör | 300 W |
| LED-lampa < 2 W | 50 W |
| LED-lampa 2-8 W | 600 W |
| LED-lampa > 8 W | 600 W |
| Inkopplingsström | max. 740 A / 200 µs |
| Omgivningstemperatur | -5°C ... 45°C |
| Handbok | SU 1 KNX (924,7 kB) | |
| Manuell | SU 1 KNX (2,6 MB) | |
| KNX databas | ZIP | SU 1 KNX (230,8 kB) |
| Komplett KNX-databas KNXprod | ZIP | KNXprod (22,1 MB) |
| Information Notice EU Data Act | Information Notice EU Data Act SU 1 KNX-Information Notice EU Data Act (58,6 kB) | |
| CE declaration of conformity | CE Declaration of Conformity SU 1 KNX-CE declaration of conformity (294,0 kB) | |
| Datablad | SU 1 KNX (619,2 kB) |
Din dokumentkorg innehåller 0 dokument