Din dokumentkorg innehåller 0 dokument
| Driftsspänning KNX | Busspannung, ≤10 mA |
| Montering | In inbyggd dosa |
| Anslutningstyp | KNX bussterminal |
| Antal ingångar | 4 |
| Max. ledningslängd | 30 m |
| Längd anslutningstrådar | 25 cm |
| Kontaktström | 0,5 mA |
| Agerande vid bus-återkommande | Inställningsbar |
| Omgivningstemperatur | -5°C ... 45°C |
| Skyddstyp | IP 20 |
| Skyddsklass | III |
| KNX databas | ZIP | TA S KNX (361,7 kB) |
| Komplett KNX-databas KNXprod | ZIP | KNXprod (22,1 MB) |
| Handbok | TA KNX-Hand book (1,1 MB) | |
| Information Notice EU Data Act | Information Notice EU Data Act TA 4.1 KNX-Information Notice EU Data Act (58,6 kB) | |
| CE declaration of conformity | CE Declaration of Conformity TA 4.1 KNX-CE declaration of conformity (233,7 kB) | |
| Datablad | TA 4.1 KNX (521,1 kB) |
Din dokumentkorg innehåller 0 dokument