Din dokumentkorg innehåller 0 dokument
| Driftspänning | 230 V AC |
| Frekvens | 50 Hz |
| Stand-by effekt | ~0,5 W |
| Färg | Svart |
| Montering | Väggmontage, Utvändigt |
| Effekt lysdiod (ljusflöde) | 900 lm |
| Färgtemperatur | 4000 K, neutralvit |
| Index för färgåtergivning | < 80 |
| Livslängd | L80/B10/45.000 h | L70/B50/50.000 h |
| Monteringshöjd | 1,8 - 2,5 m |
| Omgivningstemperatur | -20°C ... 55°C |
| Skyddsklass | II |
| Skyddstyp | IP 55 |
| Föregångare | 1020722, theLeda S10L BK |
| Manuell | theLeda SL (5,3 MB) | |
| Ljusfördelningskurva | ZIP | theLeda S8 S17 LDT (374,1 kB) |
| Information Notice EU Data Act | Information Notice EU Data Act theLeda S8-100L BK-Information Notice EU Data Act (46,6 kB) | |
| CE declaration of conformity | CE Declaration of Conformity theLeda S8-100L BK-CE declaration of conformity (338,7 kB) | |
| Datablad | theLeda S8-100L BK (431,2 kB) |
Din dokumentkorg innehåller 0 dokument