Din dokumentkorg innehåller 0 dokument
| Driftspänning | 24 V AC/DC SELV |
| Utgång | 3 x 0-10 V, 2 x relä 5 A/250 V AC |
| Mätområde CO2 | 0 - 5000 ppm |
| Mätområde temperatur | 5°C ... 40°C |
| Mätområde luftfuktighet | 30 - 80 % rF |
| Kopplingsnivåer | 700 ppm ±200 ppm, 1300 ppm ±200 ppm |
| Anslutningstyp | Skruvklämmor |
| Display | LED |
| Montering | Väggmontering (även möjlig på ingjutningsdosa) |
| Skyddstyp | IP 20 |
| Skyddsklass | II enligt EN 60 730-1 |
Din dokumentkorg innehåller 0 dokument