Din dokumentkorg innehåller 0 dokument
| Driftsspänning KNX | Busspänning, ≤10 mA |
| Montering | Väggmontage |
| Inställningsområde temperatur | -30°C ... 60°C |
| Mätområde vindhastighet | 2 - 30 m/s |
| Omgivningstemperatur | -20°C ... 55°C |
| Skyddstyp | IP 44 |
| Skyddsklass | III |
| Handbok | Meteodata_140_basic (710,1 kB) | |
| KNX databas | ZIP | Meteodata 140 basic KNX (679,7 kB) |
| Komplett KNX-databas KNXprod | ZIP | KNXprod (22,1 MB) |
| Information Notice EU Data Act | Information Notice EU Data Act Meteodata 140 basic KNX-Information Notice EU Data Act (58,6 kB) | |
| CE declaration of conformity | CE Declaration of Conformity Meteodata 140 basic KNX-CE declaration of conformity (277,6 kB) | |
| Datablad | Meteodata 140 basic KNX (528,1 kB) |
Din dokumentkorg innehåller 0 dokument